• ul. Sadowa 61, 41-303 Dąbrowa Górnicza. Znajdź nas na mapie.

  Pn - Pt: 06:00 - 14:00

 • Biuro czynne

  mecharem1@interia.pl

 • Napisz

  506 020 887 / (032) 268 56 58

 • Zadzwoń do nas

  Firma remontowo – montażowa

  Jesteśmy firmą remontowo – montażową zajmującą się przede wszystkim obróbką elementów stalowych. Współpracujemy z wieloma firmami, takimi jak Huta Bankowa, Ursa, ArcelorMittal, Brembo czy Final i razem z nimi zajmujemy się remontem urządzeń produkcyjnych. Posiadamy nowoczesny, rozbudowany park maszynowy, składający się z zaawansowanych technologicznie pras krawędziowych i walcownic, umożliwiających precyzyjną obróbkę elementów stalowych, w tym zwijanie blach. Nasza firma działa na terenie województwa śląskiego oraz województw ościennych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami oraz klientami indywidualnymi.

  Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że wytwarzane przez nas elementy i konstrukcje stalowe odznaczają się najwyższą jakością. Odpowiednio przeprowadzony proces produkcyjny elementów stalowych gwarantuje ich trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz elementy stalowe, które będą Ci służyć przez wiele lat. Cechuje nas indywidualne podejście do klientów – chętnie doradzimy przy wyborze techniki obróbki elementów stalowych, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Precyzyjnie dobieramy takie metody obróbki, które pozwolą nam uzyskać produkty satysfakcjonujące dla naszych klientów – cechuje nas fachowość, skrupulatność i rzetelność wykonywanych usług.

  Zapraszamy serdecznie do współpracy! Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.

  Najnowsze

  Strona główna          Polityka prywatności          Kontakt          

  Copyright © 2017 Mecharem1. Realizacja ITFOLIO.